Меню
Герої не вмирають
Банери

На засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації під головуванням очільника РДА Сергія Кондрачука, яке відбулося 1 листопада, присутні розглянули два важливих питання. У засіданні колегії взяв участь заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Перед початком засідання Сергій Кондрачук представив присутнім нового члена колегії, яким, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, став депутат Здолбунівської міської ради Станіслав Середюк.

Не обійшлося й без урочистої миті – під час колегії грамоту ГУ ДСНС України у Рівненській області отримав голова Копитківської сільської ради Петро Ворон.

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу та виконання бюджету Здолбунівського району за дев’ять місяців 2018 року проінформував перший заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк. Доповідач зокрема зазначив, що протягом січня-серпня цього року підприємства району реалізували промислової продукції на 1082,3 млн грн. Основну частку продукції (85,4%) реалізовано підприємством «Волинь-цемент»-філія ПАТ «Дікергофф Цемент Україна».

Добре спрацювали у звітному періоді сільгосппідприємства району. Протягом 9 місяців 2018-го валової продукції вироблено на суму 84,5 млн грн, що становить 121,9% до відповідного періоду минулого року. Зокрема зросло виробництво м’яса, на 2,3 тис. тонн збільшився валовий збір зернових культур. При цьому їх середня врожайність становила 52,5 ц/га.

У сільськогосподарських підприємствах нині утримується 2027 голів ВРХ. Продуктивність дійного стада в сільськогосподарських підприємствах усіх форм власності збільшилась на 464 кг і становить 4680 кг на корову.

Під урожай наступного року у господарствах району посіяно 1725 га озимого ріпаку та 4188 га озимих зернових культур, посів яких нині триває.

Агроформування району активно проводять виплату орендної плати за користування земельними частками (паями) у 2018 році, якої нараховано майже 29 млн грн проти 25 млн грн у минулому році. Виплата становить 3-8% до нормативно-грошової оцінки землі.

Тривають на Здолбунівщині будівельні роботи. Зокрема коштом дорожнього фонду проведено або нині відбуваються ремонтні роботи на низці доріг. Продовжується й будівництво спортивної зали Здолбунівської ДЮСШ. Нині робітники проводять монтаж сендвіч-панелей. Цьогоріч на будівництво спортивної зали спрямовано 10 млн грн з Державного фону регіонального розвитку, тож роботи триватимуть.

Станом на 1 жовтня на Здолбунівщині зареєстровано 1533 підприємців-фізичних осіб та 889 юридичних осіб. Кількість останніх у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла, що позитивно вплинуло на господарський комплекс району.

Протягом січня-червня 2018 року суб’єктами господарювання на розвиток економіки району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 73,8 млн грн капітальних інвестицій, що на 37,3% більше ніж у попередньому періоді.

У січні-серпні 2018 року будівельними підприємствами виконано будівельних робіт у фактичних цінах на суму 41,9 млн грн, що на 41,9% більше ніж у відповідному періоді минулого.

Відповідно до статистичних даних, у другому кварталі 2018 року розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників по району склав 7679 грн. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року розмір середньомісячної заробітної плати зріс на 30,3%.

До зведеного бюджету Здолбунівського району за дев’ять місяців 2018 року надійшло 488 млн грн, з яких 77,9 млн грн власних доходів при затверджених призначеннях 76 млн грн, що становить 102,5 %. Залишок коштів на рахунку районного бюджету станом на 01.10.2018 склав 5,6 млн грн. Отже, районний бюджет є збалансованим. Натомість з 23 місцевих бюджетів план за власними доходами виконали лише 10.

Детальніше – у презентації.

Про стан готовності дорожніх та комунальних організацій Здолбунівського району до дій під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2018-2019 років розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Дейнека.

Презентація

Утримання в належному стані закріпленої мережі автомобільних доріг загального користування Здолбунівського району та їх ремонт є основним завданням структурного підрозділу ДП «Рівненський облавтодор» ДРП-3 філії «Колоденська ДЕД». Тож, як розповів начальник філії «Колоденська ДЕД» Григорій Мороз, станом на 24 жовтня в районі було в наявності 672 т піску, 150 т піщано-соляної суміші та 56 т технічної солі, що становить 90% від потреби. Нині до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років підготовано 2 піскорозкидачі, 1 автогрейдер, 3 навантажувачі, 4 трактори з навісним обладнанням. Повністю підготовано тимчасовий майданчик для приготування протиожеледної суміші, пункт обігріву та виробничі приміщення.

Ще одне важливе питання порушив під час засідання колегії голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк. Йдеться про суттєве зростання кількості хворих на кір. Як повідомив заступник головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ Василь Мацьоха, протягом жовтня на кір у районі захворіло 43 людини. 18 хворих на кір різного віку нині перебуває на лікуванні у стаціонарі. Вочевидь, такий спалах захворюваності пов’язаний з тим, що свого часу багато батьків відмовлялася від проведення щеплень дітям. Василь Мацьоха вкотре наголосив, що єдиним дієвим захистом від цієї хвороби є вчасне вакцинування.

Наприкінці колегії Олександр Корнійчук зауважив, що відтепер буватиме у нашому районі частіше, оскільки саме він, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, куруватиме Здолбунівщину. Тож гість подякував усім причетним до розвитку нашого району за активну працю.

– Нині в області відбувається багато позитивних змін, впроваджується низка ініціатив президента та уряду, і ми маємо хороші результати. Рівненщина завжди входить до першої п’ятірки в усіх напрямах, які нині реалізуються, і Здолбунівщина також має безпосередню причетність до цього масиву роботи. На останній колегії ОДА ми підбивали підсумки, і Здолбунівський район продемонстрував позитивну динаміку Дуже важливо її не втратити. Зазначу, що я є палким прихильником децентралізації. Дуже приємно відзначити, що створені ОТГ отримали додаткові 120 млн грн. Це суттєвий ресурс, і єдиний шлях рухатися вперед – це децентралізація. Нині дуже важливо переймати досвід європейських країн і об’єднуватися великими територіями. «Велике притягує більше» – основне правило, яким нині живе Європа, маючи завдяки цьому великі здобутки. І сподіватися на те, що «пронесе», не випадає. Тому звертаюся до сільських голів і дуже прошу всіх нарешті рухатися у цьому напрямку. Іншого шляху розвитку територій в Україні немає, – зазначив Олександр Корнійчук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930