Меню
Герої не вмирають
Банери

На засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації, яке відбулося 20 лютого, було розглянуто два важливих питання. Зокрема під час засідання відбувся публічний звіт голови Здолбунівської райдержадміністрації про проведену роботу у 2017 році. Також на колегії розглянули питання про соціальний захист учасників АТО у Здолбунівському районі.

Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні Хвилиною мовчання.

Після цього голова райдержадміністрації традиційно звернув увагу на стан виконання доручень, даних на попередніх засіданнях.

Публічно звітуючи перед присутніми, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук детально розповів про роботу усіх галузей на Здолбунівщині у 2017 році, демонструючи наочну презентацію.

Зокрема, у порівнянні з попереднім роком зросла частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції – за січень-листопад 2017 року вона складає 5,2 %. Динамічно розвивається і сільське господарство району.

Щорічно Здолбунівщина є переможцем обласного конкурсу проектів з енергоефективності – торік було реалізовано низку проектів на загальну суму 2,1 млн. грн. Активний розвиток району підтверджує і той факт, що у 2017 році з шістьох різних джерел вдалося залучити близько 16,5 млн. грн. Очільник райдержадміністрації подякував нашим депутатам Верховної та обласної рад, за чийого сприяння до району вдавалося залучати суттєві суми коштів.

Про позитивні зміни свідчить і те, що у 2017 році в районі відбувалися роботи на понад 50 об’єктах. Тож капітальні та поточні ремонти вдалося провести у низці закладів освіти, культури, медицини та ін., на багатьох об’єктах роботи триватимуть і цьогоріч.

Голова райдержадміністрації детально розповів про капітальні та поточні ремонти у закладах освіти, серед іншого, зауваживши про те, що завдяки втіленим протягом 2017-2018 року заходам вдасться створити близько 300 додаткових місць для дошкільнят у ДНЗ району.

Протягом року відбулося дуже багато важливих та цікавих заходів у галузі культури. А завдяки ремонтам, проведеним у багатьох закладах культури в різних населених пунктах, у тамтешніх жителів з’явилися нові можливості для проведення дозвілля.

Суттєві оновлення відбулися і на об’єктах медичної галузі, продовжуватимуться вони і нині. Зокрема голова райдержадміністрації висловив сподівання, що у 2018 році вдасться придбати необхідний для населення Здолбунівщини флюорограф.

Йшлося під час публічного звіту і про розвиток спорту, соціальну сферу, молодіжну політику та ін.
На завершення Сергій Кондрачук подякував за підтримку усім, хто допомагав у роботі і практичними діями, і розумінням та конструктивними порадами, а також висловив впевненість у тому, що від спільних зусиль залежить розвиток нашого краю.

– За кожною з позитивних цифр є реальна людська праця. У районі нині втілюється в життя дуже багато важливих справ, чим ми завдячуємо і фінансовій децентралізації, і тим, завдяки кому до району надходить ресурс. Спасибі і тим, хто готує проекти та пише заявки на участь у конкурсах, і всім, хто вчасно сплачує податки. Саме завдяки цьому й маємо змогу розвивати наш район, – підсумував свій звіт голова райдержадміністрації.

Публічний звіт голови Здолбунівської райдержадміністрації було схвалено членами колегії.

Детальніше з презентацією публічного звіту голови Здолбунівської райдержадміністрації можна ознайомитися нижче.

Звіт голови Здолбунівської РДА 2018

Інформуючи присутніх про соціальний захист учасників АТО у Здолбунівському районі, начальник управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Микола Бортник розповів про те, що нині на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 561 учасник АТО. Відповідальні працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації постійно проводять роз’яснювальну роботу серед учасників АТО та членів їхніх сімей щодо отримання пільг, субсидій та різних видів допомог.

Протягом 2015-2017 років до управління задля отримання різних видів консультацій звернулося 603 учасники АТО та члени їхніх родин. 57 учасників антитерористичної операції перебувають на обліку для отримання санаторно-курортних путівок, 31 особа такі путівки вже отримала. 93 учасники АТО пройшли реабілітацію у санаторно-курортних закладах.

Протягом 2014-2018 років 538 учасникам АТО надано одноразову допомогу по 500 грн. Семи родинам загиблих військовослужбовців, котрі брали участь в АТО, коштом районного бюджету придбано квартири.

Детальніше з презентацією доповіді можна ознайомитися нижче.

Про соціальний захист учасників АТО

У свою чергу, військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату Василь Мельничук проінформував, що нині на обліку у військовому комісаріаті перебуває 7 військовослужбовців та 451 військовозобов’язаний учасник АТО. Статус учасника бойових дій присвоєно 7 військовослужбовцям та 448 військовозобов’язаним.

Начальник відділу у Здолбунівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Петро Пилипчук розповів про наданням земельних ділянок згаданій категорії населення. Загалом до органів місцевого самоврядування району надійшло 563 заяви від учасників АТО щодо надання земельних ділянок, з них рішеннями місцевих рад надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у 187 випадках.

На завершення розгляду цього питання голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук подякував керівникам районних служб, які займаються питанням захисту прав учасників АТО, за активну діяльність щодо надання соціальних послуг цій категорії населення.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728