Меню
Герої не вмирають
Банери

22 вересня в.о. голови райдержадміністрації Леонід Власюк та керівник апарату райдержадміністрації Ігор Жовтанюк взяли участь в засіданні Координаційно-консультативної ради при голові Здолбунівської районної ради на тему: “Створення умов для забезпечення дітей якісною дошкільною та позашкільною освітою в Здолбунівському районі”.

Серед запрошених також були присутні голови територіальних громад Здолбунівщини.

Начальник відділу освіти Ігор Антонюк розповів присутнім про створення умов для забезпечення дітей якісною дошкільною та позашкільною освітою в Здолбунівському районі. Жваве обговорення виникло щодо питання харчування дітей в закладах дошкільної освіти району та створення груп подовженого дня.

Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ящук розповів присутнім про забезпечення якісним та змістовним дозвіллям дітей в спортивній галузі району.

Заступник начальника управління  Пенсійного фонду України в Рівненській області Світлана Жовтанюк доповіла присутнім про особливості пенсійної реформи в Україні.

Також керівник Здолбунівського центру надання адміністративних послуг Світлана Муляр виступила з пропозицією щодо створення “мобільного офісу” центру з надання консультацій та прийому документів з реєстрації речових прав на нерухоме майно у сільських радах району.

Про перспективи створення об’єднаних громад в Здолбунівському районі розповіли експерти Рівненського відокремленого підрозділу “Центру розвитку місцевого самоврядування” Михайло Шелеп та Василь Поліщук.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728