Меню
Герої не вмирають
Банери

23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України в місті Здолбунів на Площі Базарна відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.

Сотні людей у національному вбранні, із національною символікою прийшли на площу щоб вшанувати один з символів Української державності – національний прапор.

До учасників заходу з вітальним словом звернулися: Сергій Кондрачук – голова Здолбунівської райдержадміністрації, Олег Дацюк – голова Здолбунівської районної ради, Здолбунівський міський голова Ігор Ольшевський.

DSCN2175

Під час заходу представники районної влади спільно з керівником Здолбунівського районного сектору управління державної Міграційної служби України у Рівненській області Томашевським В.В. здійснили урочисте вручення паспортів громадянина України.

DSCN2210

Учасники АТО передали для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Здолбунів Державні Прапори України з пам’ятними підписами від українських воїнів, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході України.

DSCN2205

DSCN2208

Урочистий захід був прикрашений флешмобом з розгортанням Державного Прапора України.

DSCN2233

Представники влади, громадськість здійснили покладання квітів до пам’ятного каменю, встановленого на честь першого в області синьо-жовтого прапора.

DSCN2239

DSCN2241

Після завершення заходів, у Здолбунівському районному будинку культури відбулась презентація книги Петра Солтиса «Записки патріота або 370 днів у камуфляжі».

DSCN2247

DSCN2254

Також у цей день було відкрито експозиційну залу, присвячену Героям Майдану та Героям АТО Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею.

DSCN2276

DSCN2301

DSCN2303