Меню
Герої не вмирають
Банери

19 грудня 2016 року в Рівненському обласному академічно українському  музично-драматичному театрі відбувся гала концерт переможців обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино».

Прийняли  участь у фестивалі понад 300 творчих колективів Рівненської області, які представили свої виступи у вокально-хоровому, музичному, хореографічному та театральному жанрах аматорського мистецтва.

Цьогоріч фестиваль був проведений у чотири етапи. Перший відбірковий етап тривав у травні в селах та селищах області, другий – протягом червня-жовтня в районах. Для зручності у проведенні третього зонального туру організаційним комітетом було визначено три зони для його проведення – в Сарненському, Здолбунівському та Млинівському районах.

Фестиваль виявив багато нових, яскравих талантів, які рівнем своєї виконавської майстерності вразили глядачів та членів журі. Серед них є і колективи зі Здолбунівщини, а саме ансамбль народної пісні «Родина» села Івачків.

Переможцями обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!» зі Здолбунівського району стали: народний аматорський хор селища Мізоч (керівник Світлана Денищук) та танцювальний колектив «Надія» будинку культури селища Мізоч (керівник Надія Одарчук).

Тож вітаємо учасників та переможців фестиваю, бажаємо подальших творчих успіхів.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери