Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні виповнюється 203-я річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – українського поета, письменника (драматурга, прозаїка), художника (живописця, гравера), громадського та політичного діяча.

У цей день, у містах та селах України відбуваються меморіальні заходи присвячені Великому Кобзарю.

Цьогоріч, 9 березня в м. Здолбунів з нагоди Дня народження Тараса Шевченка відбувся літературно – мистецький марафон  “Шевченко мобілізує”.

На початку заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про борців, які віддали своє життя захищаючи Україну.

Після чого на сцену почергово виходили представники громадськості, органів влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій які читали твори Шевченка.

Твори Шевченка: «Гомоніла Україна», «І мертвим, і живим, і ненародженим…», «Ой чого ти почорніло», «Думи мої»,  «Віє вітер», «Степ широкий» були виконані аматорськими колективами Здолбунівського району.

Приємно також відмітити, що цьогоріч  учасниками заходу були представники польської делегації з м. Свіднік Республіки  Польща, які з дружнім візитом на запрошення голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відвідали Здолбунівський район.

Також учасники  заходу, мали змогу ознайомитися з виставкою творів Тараса Шевченка, яку було організовано Здолбунівською центральною районною бібліотекою.

У цей день представники районної влади здійснили покладання квітів до пам’ятного знака Тарасу Шевченку в м. Здолбунів.

З почуттям гордості за Шевченка, з вдячністю Тарасу за його божественну творчості, любов до рідної України та свого народу громадянськість міста та району відзначила 203-ю річницю його народження.

Слава Великому Українцеві.