Меню
Герої не вмирають
Банери

15 вересня проведено підсумкову нараду щодо стану підготовки об’єктів господарського комплексу та готовності Здолбунівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року.

Огляд здійснювала робоча група Рівненської облдержадміністрації на чолі з заступником начальника управління – начальником відділу водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергети управління житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації Алою Родчиною.

У підсумковій нараді взяли участь голова райдержадміністрації Леонід Власюк, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Владислав Щавінський, керівники підприємств житлово-комунального господарства Здолбунівського району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради зокрема зазначалося, що всі об’єкти житлово-комунального господарства, підприємств енергетичного комплексу та соціально-культурного призначення готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року.

Визначено й низку напрямків вдосконалення роботи, зокрема:

1. КП «Здолбунівкомуненергія» спільно з Здолбунівською міською радою та Здолбунівській РДА забезпечити 100 % оснащення бюджетних установ приладами комерційного обліку теплової енергії відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

2. КП «Здовбицьке» спільно із Здовбицькою сільською радою та Здолбунівській РДА:

– забезпечити 100 % оснащення житлових будинків приладами комерційного обліку питної води відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

– вирішити питання щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання.

3. КП «Мізоцьке ВУЖКГ» спільно із Мізоцькою селищною радою та Здолбунівській РДА забезпечити 100 % оснащення житлових будинків приладами комерційного обліку питної води відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30