Меню
Герої не вмирають
Банери

02 березня  в залі засідань Здолбунівської райдерж-адміністрації з ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука було проведено семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції.

Метою даного семінару-навчання було доведення до відома працівників райдержадміністрації основних вимог антикорупційного законодавства, враховуючи Методичні рекомендації НАЗК з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

В ході проведення семінару-навчання з тематичними роз’ясненнями виступив головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Жанна Батрона, яка особливу увагу приділила питанню запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб,  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Презентація доповіді тут.

Також було поінформовано про види відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення та інше.

Прокурор Здолбунівської місцевої прокуратури Юрій Рудик надав інформацію щодо окремих видів обмежень, пов`язаних з конфліктом інтересів.

Також було озвучено інформацію щодо Порядку заповнення е–декларацій державними службовцями. З даного питання виступив завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Інна Тимощук.

Матеріали з заповнення е-декларацій 1.

Матеріали з заповнення е-декларацій 2.

Матеріали з заповнення е-декларацій 3.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції у структурних підрозділах райдерж-адміністрації, працівники апарату райдержадміністрації, а також керівники підприємств, установ та організацій району.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери