Меню
Герої не вмирають
Банери

Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку (18 років) і здобули вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова військова служба – адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

На звернення Здолбунівського районного військового комісаріату у центрі зайнятості згідно затвердженого графіку проводяться семінари для безробітних громадян віком до 40 років з метою інформування про військову службу за контрактом.

Так, 10 березня 2016 року відбувся семінар під назвою «Орієнтація на службу в Збройних Силах України», який провів заступник військового комісара, начальник відділення комплектувань Здолбунівського районного військового комісаріату Мартинюк Руслан Олександрович.010

Під час заходу Руслан Олександрович проінформував присутніх про потребу у посадах на військову службу за контрактом в різних військових частинах України, про грошове забезпечення, яке діє з січня 2016 року, про права та обов’язки військовослужбовця за контрактом: про вимоги щодо зарахування на військову службу, про строки укладання договорів, про право на освіту, про збереження місця роботи, про право на пенсію та заходи посилення соціального захисту військовослужбовців, які сплановані у 2016 році.

Інформація для громадян про прийняття на військову службу за контрактом постійно поновлюється в інформаційних секторах центру зайнятості та є одним із питань висвітлення на семінарах для безробітних, як один із варіантів працевлаштування.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930