Меню
Герої не вмирають
Банери

26 листопада Україна вшановувала пам’ять жертв Голодоморів.

Національні пам’ятні заходи були проведені по всій Україні на центральних площах та біля пам’ятних знаків Голодомору. Світовий конгрес українців організував вшанування загиблих у ті роки в 32 країнах світу.

Жалобні заходи відбулися і на Здолбунівщині.

dscn3320

ya

О 15.45 год. в м. Здолбунів по вулиці Грушевського біля пам’ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій відбувся скорботний захід «Голодомор не зламав».

10

3

Вшанувати пам’ять про українців, які померли від голодної смерті прийшли: представники районної влади, духовенство та громадськість.

8

1

О 16.00 год. відбулася Загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті».

Учасники зібрання в знак скорботи та пам’яті про мільйони загублених життів поклали живі квіти, поставити лампадки до пам’ятного знака жертвам голодомору та політичних репресій, а також запалили свічки.

4

5

9

Після чого громадськість вирушила до будівлі Здолбунівського історико-краєзнавчого музею, де у підвальному приміщенні музею духовенством Української Православної Церкви Київського Патріархату було відслужено  панахиду за вбитих у XX ст. радянською владою наших земляків.

pydva

Також у цей день у районі були відмінені спортивні та розважальні заходи. На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій  було приспущено Державний Прапор України.

Вічна пам’ять усім українцям, які померли голодною смертю.

 

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери