Меню
Герої не вмирають
Банери

22 березня у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для безробітних, які зареєстровані у центрі зайнятості, за участю керівника кадрового підрозділу Державної установи “Городищенська виправна колонія (№96)” Ігоря Брончука, з метою укомплектування  кадрами вакантних посад молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки.

З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду, під час якої обговорювалися питання заробітної плати, режиму роботи, а також вимог до претендентів на вільні робочі місця. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за  організацію корисного і цікавого заходу.

Основним завданням служби зайнятості є сприяння у підборі роботи незайнятому населенню та допомоги роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.

Це завдання Здолбунівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості здійснює, організовуючи масові заходи, які спрямовані на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та запровадження нових форм співпраці з цільовими групами громадян.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери