Меню
Герої не вмирають
Банери

18 грудня урочисто відкрили оновлену конференц-залу Здолбунівської районної дитячої та юнацької бібліотеки. Це стало можливим завдяки реалізації проекту, який переміг у конкурсі проектів місцевих ініціатив територіальних громад Рівненщини і передбачав поліпшення матеріально-технічної бази нашої дитячої бібліотеки.

Ініціатором проекту виступила громадська організація ЗЕОН, директор бібліотеки Микола Мокрик спільно з Юлією Люкшин.

За отримані грантові кошти в бібліотеці було обладнано конференц-залу, придбано мультимедійний проектор, нові меблі тощо. Окрім того, в бібліотеці за районний бюджет замінили вікна, провели косметичний ремонт приміщень.

На відкриття осучасненого відкритого простору ЗЕлений газОН прийшли голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гридін, працівники галузі культури, музиканти, школярі, бібліотекарі, а також всі ті, хто допомагав втіленню у життя даного проекту –  автори та волонтери.

Як зазначив Микола Мокрик, керівник закладу і співавтор ідеї: Нам все вдалося тому, що ми вірили в ідею, а люди вірили в нас. Дякую районній владі за підтримку коштами, колегам за допомогу, друзям і волонтерам – за спільну результативну роботу.

Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук відзначив, що від ідеї до реалізації цієї частини проекту минуло дуже небагато часу і він впевнений, що і весняна частина облаштування власне зеленого газону теж пройде успішно, адже бібліотека дійсно стала центром проведення дозвілля молоді Здолбунівщини. У свою чергу він висловив запевнення, що виконавча влада буде і надалі допомагатиме тим проектам, де поєднано прагнення громади та задіяні громадські організації.

Директор Здолбунівської ЦПШБ Інна Миронюк підкреслила, що вона рада бачити ту бібліотеку, яка значно відрізняється від просто книгозбірні, а є сучасним, креативним місцем для молоді.

Виступи звучали, а подарунки вручалися і від інших присутніх на заході.

Цікавим виявився фільм про створення ЗЕленого газОНу, підготовлений Олексієм Козачком, який нагадав присутнім про події піврічної давнини!

Презентація закінчилася чаюванням, після якого шість команд школярів м.Здолбунів зіграли у інтелектуальну гру брейн-ринг.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031