Меню
Герої не вмирають
Банери

Підбір кандидатів на військову службу за контрактом у Військово-Морські Сили України за допомогою семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України відбувся у Здолбунівському районному центрі зайнятості 28 вересня.

Відкрив захід директор центру зайнятості Сергій Бабич, який зазначив, що на сьогодні служба за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Презентував вакансії, за якими проводиться підбір претендентів на військову службу за контрактом, старший мічман Одеської бригади Військово-Морських Сил Павло Васильович, який окреслив переваги служби за контрактом:  належні умови для виконання службових обов’язків, пристойну заробітну плату, отримання державних гарантій соціального захисту тощо. За його словами, надводним силам українських ВМС найбільш потрібні мотористи, електрики, комендори, сигнальники, рульові, марсові; частинам забезпечення — сапери, хіміки, водії, механіки-водії, радіометристи, дозиметристи; морській піхоті — стрільці, механіки-водії, водії, гранатометники. Контрактники потрібні береговій артилерії, морській авіації та іншим родам сил і військ флоту.

Учасники семінару переглянули відеоролик щодо орієнтації на військову службу Генерального штабу Збройних Сил України, отримали компетентні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети на різну тематику.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728