Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках Міжрегіонального інвестиційного форуму з питань енергоефективності та енергозбереження за підтримки організації-упорядника були проведені інтерактивні конкурси-тренінги з питань проведення масово – роз`яснювальної роботи серед населення з популяризації і пропаганди питань енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища “Енергоефективний ребус (головоломка)”, “Енергоефективний брейн-ринг” та “Слоган енергозбереження”.

За підсумками двох днів проведення форуму здійснено незалежний підрахунок голосів та визначено переможців у інтерактивних конкурсах-тренінгах.

Перше місце посів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово – комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Дейнека.

Друге місце посів головний економіст відділу фінансів галузей виробничої сфери та розрахунків за енергоносії департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Дойничко.

Третє місце посів заступник начальника управління економіки і власності Дубенського міського виконавчого комітету Ігор Москалюк.

Під час церемонії закриття форуму здійснено відзначення переможців дипломами та цінними подарунками за рахунок сформованого призового фонду.

Повідомляємо, що 7 та 8 вересня в м. Рівне було проведено Третю Міжнародну спеціалізовану виставку “СЕТ-2017” та Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери