Меню
Герої не вмирають
Банери

Велелюдним та по-справжньому феєричним дійством став творчий проект «Візерункова весна», який відбувся 1 березня у будинку культури цементників м. Здолбунів. Цього вечора зі сцени звучали пісні у виконанні народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» Здолбунівського районного будинку культури під керівництвом Заслуженого працівника культури України Олександра Стельмашука, а також ВІА «Небокрай» будинку культури с. Здовбиця та рок-гурту «Жнива» Здолбунівського міського клубу. 

Попри не по-весняному морозну погоду глядачі вщерть заповнили залу, а охочі послухати виступи легендарних гуртів перебували навіть у холі. До слова, там діяла виставка світлин, присвячених становленню та історії гуртів, а також оригінальна фотозона.

У залі ж панувала атмосфера тепла та справжньої народної любові до гуртів, з творчістю яких у більшості наших земляків пов’язані ностальгійні спогади.

На сцену цього вечора виходили виконавці, які у різні роки були і є учасниками колективу «Візерунки», створеного 45 років тому. Звучали і пісні, котрі багатьом навіювали спогади про юність, і джазові та класичні мелодії, і сучасні твори.

Свого часу колектив «Візерунки» заснував Петро Товкач. У 1977 році ансамбль отримав звання «народного аматорського», а засновника «Візерунків» змінив молодий музикант, композитор і аранжувальник Олександр Стельмашук.

 

На 45-річному творчому шляху «Візерунків» було дуже багато цікавих пам’ятних подій. У 1986-му колектив виступав перед будівельниками Макарівського району Київської області, які будували житло для постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. У 2004 році артисти брали активну участь у Помаранчевій революції, в 2013-2014 роках – у Революції Гідності. «Візерунки» були учасниками багатьох фестивалів, конкурсів, творчих оглядів, а також благодійних заходів, до яких артисти завжди охоче долучалися.

У вечір «Візерункової весни» учасники ВІА «Візерунки» отримали дуже багато привітань і найщиріших побажань від земляків. Привітали їх і представники районної та міської влади.

– Нині усіх нас об’єднала пісня. Дуже приємно, що гурти, які є гордістю нашого краю, продовжують радувати своїми талантами. Тож у цей чудовий вечір щиро бажаю усім учасникам легендарних колективів здоров’я та багато-багато років творчості! – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Цього вечора зі сцени лунали ностальгійні, ліричні та запальні твори у виконанні не менш легендарного колективу «Небокрай», який, як і всіх інших виконавців, глядачі вітали бурхливими оваціями.

А рок-гурту «Жнива» вдалося зробити «Візерункову весну» ще драйвовішою і збадьорити присутніх роковими рифами.

«Візерункова весна», яка стала яскравою подією для кожного, хто цього вечора був у залі, відбулася за сприяння Здолбунівської райдержадміністрації, Здолбунівських районної та міської рад.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери