Меню
Герої не вмирають
Банери

23 листопада 2019 року у м. Луцьк відбувся відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Незважаючи на свій юний вік перше місце у ваговій категорії до 73 кг. виборов учень 10 класу Здолбунівської гімназії, кандидат у майстри спорту Василь Устименко, якому лише 15 років. У ривку Василь підняв штангу вагою 112 кг., а у поштовху 137 кг.

Також став чемпіоном учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №5, кандидат у майстри спорту Ігор Кулеша. У ваговій категорії до 102 кг. у сумі двоборства Ігор показав 290 кг. (ривок 130 кг., поштовх 160 кг).

За словами тренера спортсменів, Володимира Гордійчука, спортсменам не вистачило лише по 12 кг. у сумі двоборства для виконання нормативу майстра спорту України.

Тому бажаємо спортсменам виконати норматив «майстра спорту України» на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів, якій відбудеться у 2020 році.

Вдалий виступ спортсменів підтримав тренер-викладач з важкої атлетики Здолбунівської ДЮСШ, майстер спорту України Дмитро Марчук. З 18 по 22 листопада в м. Харків відбувся Чемпіонат України серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності та Всеукраїнський турнір пам’яті І. Рибака. У ваговій категорії до 81 кг. у сумі двоборства Дмитро показав результат 283 кг. (ривок 128 кг., поштовх 155 кг.), перевершивши норматив майстра спорту України на 13 кг. став срібним призером чемпіонату.

Підготував спортсменів, Заслужений тренер України з важкої атлетики, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Григорович Гордійчук.