Меню
Герої не вмирають
Банери

Участь у бойових діях для багатьох стає переломним моментом, котрий змушує переглянути усталені життєві пріоритети і прагнення. Безумовно, війна загартовує характер і спонукає бути незалежним, стати самому собі господарем. Саме тому багато учасників АТО після повернення додому мріють започаткувати власну справу.

Однак, завжди постає питання: де взяти гроші? На жаль, мало кому відомо, що свою мрію можна реалізувати за підтримки держави.

До Здолбунівської районної філії  Рівненського обласного центру зайнятості звернувся юнак, який пройшов справжнє пекло антитерористичної операції на сході України Антон Русланович Кравчук, 1993 р. н. у 2015 році  закінчив  Одеську військову академію та був направлений після навчання на військову службу за контрактом.   Повернувшись до мирного життя, Антон усвідомив, що найкращим способом адаптації є робота. Особистий консультант Іванна Броч запропонувала йому безліч проектів, які надають допомогу у працевлаштуванні та проводять навчання, спрямоване на ефективне започаткування і розвиток бізнесу.

Отож, першим кроком на шляху до успішної власної справи є бізнес-план. Це не лише формальний документ, спрямований на те, щоб отримати допомогу від держави. Бізнес-план допоможе зрозуміти, яким чином людина збирається реалізувати майбутній бізнес та розрахувати очікувані фінансові результати підприємницької діяльності.

Фахівці центру зайнятості проводили психодіагностичне обстеження безробітного для виявлення індивідуальних здібностей, пропонували відвідати інформаційні та консультаційні семінари, обговорювали бізнес-ідеї та проводили  навчання з основ підприємницької діяльності.

Завдяки ефективності наданих послуг, Антон Кравчук успішно склав і захистив бізнес-план на тему «Міжнародні вантажні перевезення» та планує в подальшому здійснювати перевезення вантажів по території України та Європейського Союзу, зокрема по Чехії, Словаччині та Польщі.

Після здійснення реєстрації його як підприємця, за згодою особи  фахівцями служби зайнятості здійснюється індивідуальний супровід.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031