Меню
Герої не вмирають
Банери

Міністерство юстиції України наказом від 02.11.2016 р. № 3150/5 затвердило зміни до низки документів у сфері державної реєстрації суб’єктів господарювання, а саме:

  • наказу Мін’юсту «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 06.01.2016 р. № 15/5;
  • наказу Мін’юсту «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи» від 09.02.2016 р. № 359/5;
  • наказу Мін’юсту «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 10.06.2016 р. № 1657/5.

Відповідні зміни затверджено з метою реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 р. № 1666-VIII.

Новим Законом передбачається посилення контролю та моніторингу за діями або бездіяльністю державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації.

Законом також повернуто видачу витягів з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав за бажанням заявника, який видаватиметься у паперовій формі. Такий витяг у паперовій формі надаватиметься з проставленням підпису та печатки державного реєстратора. Також повернуто видачу виписок за бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань у паперовій формі за результатами проведеної реєстраційної дії (у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі).Така виписка з Єдиного державного реєстру у паперовій формі надається з проставленням підпису та печатки державного реєстратора.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери