Меню
Герої не вмирають
Банери

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає українців брати участь у публічних, відкритих конкурсах відбору на державну службу, розпочатих у рамках реформи, для того, щоб допомогти у провадженні необхідних змін у країні.

“Я закликаю усіх українців, які хочуть послужити своїй державі, зробити це. Не по блату, а публічно, професійно. Ми чекаємо на те, що усі, хто має таке бажання, прийдуть і будуть працювати на державу. Один в полі не воїн, треба критична маса людей, яка готова зробити зміни. А тим більше це важливо, коли цим змінам намагаються протистояти”, – заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п’ятницю.

ГРОЙСМАН

Прем’єр-міністр нагадав, що незважаючи на негативні пророкування, цей Уряд з 1 травня розпочав реформу державної служби. Затверджено Комісію з питань вищого корпусу державної служби, критерії відбору кандидатів,  будуть запущені публічні конкурси.

Уряд буде запроваджувати нові підходи щодо державного управління, державної служби. “Ми будемо забезпечувати кар’єрне зростання тих, хто віддано і сумлінно працює по відношенню до держави і своєї справи. Ми маємо закласти нові традиції нової сучасної системи державного управління”, – заявив він.

За його словами, запровадження електронного документообігу у п’ятницю в Уряді буде сприяти швидкому проходженню необхідних процедур і підвищенню відповідальності працівників Уряду. Глибинні, системні позитивні зміни розпочнуться саме з Секретаріату Кабінету Міністрів, зауважив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що в умовах інституційної слабкості особливо важливо, щоб у владі працювали професійні люди.

“Є люди, які, на превеликий жаль, є не зовсім компетентними або адекватними по відношенню до тих викликів, які сьогодні є”, – зазначив він.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930