Меню
Герої не вмирають
Банери

27 січня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7 було проведено засідання Школи вчителів 3-х класів з теми «Розвиток творчих здібностей учнів – основа формування творчої компетенції».

Сучасне суспільство вимагає виховання самостійних, ініціативних, відповідальних громадян, здатних ефективно взаємодіяти у виконанні соціальних, виробничих і економічних завдань. Виконання цих завдань потребує розвитку особистісних якостей і творчих здібностей людини, умінь самостійно здобувати нові знання та розв’язувати проблеми, орієнтуватися в житті суспільства.

Саме ці пріоритети лежать в основі реформування сучасної загальноосвітньої школи, головне завдання якої — підготувати компетентну особистість, здатну знаходити правильні рішення у конкретних навчальних, життєвих, а в Майбутньому і професійних ситуаціях.

Тому основною метою заходу і стало підвищення професійної майстерності вчителів початкових класів Здолбунівщини щодо розвитку компетентностей учнів, поглибленого вивчення питання модернізації початкової освіти на засадах компетентнісного підходу.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери