Меню
Герої не вмирають
Банери

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Афганістану у Здолбунівському районі відбулось вшанування загиблих та померлих воїнів.

«Естафета пам’яті» розпочалась покладанням вінка до Меморіалу Слави у міському сквері, на могилу А. Кушнерова за участю заступника голови райдержадміністрації М. Орлова, заступника голови районної ради О. Бухала, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Е. Стеценко, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Павлової, представників громадськості.

1 2 3 4

Ветерани «афганської» війни побували та поклали вінки на могили побратимів В. Паливоди, П. Плевича у с. Нова Мощаниця; В. Мельника у с. Будераж; В. Чаюка у с. Мала Мощаниця; М. Вельчика у с.Залісся; В. Мудрого, І. Денисюка у с. Стара Мощаниця; В. Синюка у с.Цурків.

5 6 7 8

Павлова Т.Ф. – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Здолбунівської міської ради, з воїнами – «афганцями» Леонідом Комісарчуком та В’ячеславом Павлусем побували на могилах та поклали вінки М. Данильчуку, В. Бегунову, В. Бікасову, А. Чернезі в м.Здолбунів; В. Пальчевському у с.Ільпінь; В. Дедері, В. Ніколіну у с.Ільпінь ІІ; В. Сімчуку у с.Івачків.

В с. Новосілки у вшануванні пам’яті В.Бережнюка взяла участь сільський голова Мельник С.С.

15 лютого 2016 року у народознавчій світлиці Здолбунівського районного військового комісаріату пройшли збори учасників війни в Афганістані. Заступник голови райдержадміністрації Орлов М.В. привітав воїнів – афганців з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ю річницею виведення військ з Афганістану, висловивши слова вдячності за мужність і витримку, побажав всіляких гараздів й мирного неба над головою, а також вручив колишнім воїнам пам’ятні медалі та подяки від Всеукраїнської Спілки ветеранів Афганістану

Варто зазначити, що українські військові, які брали участь у збройних конфліктах на території інших держав гідно виконали свій обов’язок, виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, милосердя, — те, що притаманно українським воїнам – чим заслужили визнання і вдячність інших народів.

Щиро дякуємо Вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери