Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками підприємств залізничної галузі району відвідали Мізоцьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів та провели профорієнтаційно-профілактичний захід «Залізничний транспорт та професії. Правила безпеки на залізниці» для учнів 7-10 класів навчального закладу.

Начальник відділу активної підтримки безробітних районної філії Надія Білоус підготувала розповідь про виникнення різних видів транспорту в історії розвитку людства, провела дидактичну гру «Виправ помилку» на закріплення знань учнів про види транспорту. Інформацію про історію виникнення залізниці, підприємств залізничних підрозділів та спеціалізованого навчального закладу на теренах рідного краю учні закріпили завдяки перегляду відеофільму «Львівська залізниця», у якому йшлося про значення залізниці для людей, специфіку роботи різних залізничних підрозділів та актуальність залізничних професій. Гості заходу, помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук, старший інспектор з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук та в.о. помічника начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Тетяна Васьон, розповіли присутнім про специфіку роботи підрозділів та їхнє значення для успішної та ефективної роботи залізниці, роздали учням інформаційні буклети «Запрошуємо на навчання в залізничні навчальні заклади».

Незабаром закінчення навчального року та літні канікули. Тому з метою запобігання небезпечних ситуацій на залізниці доречним був перегляд профілактичного відеофільму «Я і залізниця: правила безпеки на залізничному транспорті», який діти дивилися дуже уважно.

Під час заходу використовувалися відео, інформаційно-консультаційні матеріали, розроблені Регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031