Меню
Герої не вмирають
Банери

Побачити, як працює один з найбільших українських виробників сільськогосподарської техніки – приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» – мали змогу сьогодні учасники виїзного засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

Нині це підприємство є одним з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до сільгосптехніки. Воно входить до групи компаній «АВТОЛЕНД», яка уже два десятки років імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також вирощує зернові культури на площі 6000 га.

Основний акцент «МААНС» робить на виготовленні обладнання до сільгосптехніки, тож головна продукція компанії – це жниварки, візки до жниварок, запасні частини та витратні матеріали до с/г техніки. Продукція ця нині експортується до багатьох країн світу.

Зараз у компанії працює понад 100 осіб, однак вже незабаром її штат збільшуватимуть. Підприємство діє у сучасних функціональних виробничих приміщеннях площею 9000 кв. м.

Екскурсію виробничими приміщеннями провела менеджер підприємства Тамара Матюх. Тож учасники засідання мали змогу побачити безпосередній процес виробництва на різних його етапах.

У виробництві задіяний висококваліфікований інженерно-технічний персонал. До того ж на ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» забезпечують навчання здібної молоді, яка згодом має змогу працевлаштуватися на підприємстві. Працюють фахівці на сучасних верстатах з числово-програмним управлінням, що дає змогу освоювати виробництво нової продукції високої якості.

– Ми пропонуємо продукцію високої якості за українською ціною. До того ж на нашу продукцію аграрії можуть отримати від 25 до 40% державної компенсації. Тому їм вигідно купувати техніку в Україні, – зазначила Тамара Матюх.

Є у керівництва підприємства і чимало планів на майбутнє. Зокрема – відкриття футбольної академії, де діти зможуть навчатися і займатися футболом. Планують на ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» будівництво шоу-руму – виставкової зали, де кожен клієнт зможе на власні очі побачити кінцевий результат виробництва – продукцію підприємства.

До слова, торік приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» до районного бюджету підприємство сплатило близько 700 тис. грн, ще 200 тис. грн – до міського бюджету.

– Щиро дякую керівництву підприємства за гостинність. Адже переконаний, що всіх присутніх вразили масштаби підприємства «МААНС», його виробничі потужності та сучасність. Ми пишаємося таким інвестором, який вкладає мільйони гривень у розвиток економіки району і щиро бажаємо підприємству залишатися синонімом авторитету, надійності, професіоналізму та високої якості, – зауважив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930