Меню
Герої не вмирають
Банери

Міністр оборони України Степан Полторак визначив п’ять пріоритетних напрямів оборонної реформи:

Кадрова політика

Так, для реалізації продуманої кадрової політики необхідно вжити заходів для утримання у військах загартованого людського ресурсу – військовослужбовців з бойовим досвідом, зміцнити офіцерський корпус, забезпечити можливості кар’єрного зростання та підвищити рівень соцзахисту військовослужбовців.

Вже зараз збільшено грошове утримання військових, зокрема, вдвічі на лінії зіткнення в АТО. Також, Главою держави прийнято рішення про додаткове фінансування будівництва житла для військовослужбовців за контрактом на 1 млрд гривень, що дозволить побудувати близько 100 гуртожитків. Окрім цього, 80 млн гривень буде додатково спрямовано на фінансування процесу відбору та підготовки сержантського складу, у тому числі розвиток навчальних центрів.

Баланс у використанні фінансів та ресурсів

Другим стратегічним напрямом визначено забезпечення збалансованого підходу у використанні фінансових та матеріальних ресурсів.

Для цього необхідно системно запроваджувати новий тип оборонного планування, максимізувати використання можливостей власних підприємств для наповнення спецфонду Міноборони. Також необхідно посилити жорсткий контроль за використанням фінансів та оптимізувати використання міжнародної ресурсної допомоги.

Колективна система безпеки НАТО

По-третє Міністр оборони зазначив, що Україна повинна увійти до колективної системи безпеки НАТО, й останній візит в Україну Генерального секретаря Альянсу свідчить про те, що такий рух енергійно розпочато.

Забезпечення необхідним озброєнням

Забезпечення складових сил оборони необхідним озброєнням, військовою і спеціальною технікою визначено четвертим пріоритетним напрямом оборонної реформи. Так, необхідно наростити виробничі спроможності підприємств оборонно-промислового комплексу.

Розвиток оборонної інфраструктури.

П’ятим пріоритетним напрямом оборонної реформи генерал армії України Степан Полторак назвав розвиток та удосконалення оборонної інфраструктури.

За матеріалами Міністерства оборони України

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031