Меню
Герої не вмирають
Банери

Урядові ініціативи з оновлення сфери охорони здоров’я вже приносять свій результат.

Сьогодні, 21 серпня,  під час засідання Кабінету Міністрів України, Глава Уряду презентував  стан справ в різних галузях, зокрема і у сфері охорони здоров’я.

За інформацією Глави Уряду вже 28 млн українців – 70% населення – обрали лікаря і отримують нову якість медичних послуг на первинці. На Здолбунівщині цей показник вищий та становить 78 %.

Держава оплачує конкретну послугу, відтак лікар і медсестра отримують конкретні гроші за конкретного пацієнта, якому надана допомога. Зростання зарплат на первинці за рік відбулося в 2-3 рази.

Свою необхідність не раз довела програма «Доступні ліки» – забезпечення безкоштовних чи з невеликою доплатою ліків для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, астмою чи діабетом. За програмою в Україні виписано і відшкодовано вже 40 млн рецептів. Дана програма ефективно реалізовується і у Здолбунівському районі.

У новій редакції Реєстру кількість ліків, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно, збільшилась на 14 позицій, з 64 до 78. До Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, входять не тільки ліки вітчизняних фармацевтичних виробників, а й країн ЄС, Ізраїлю.

Нагадаємо, НСЗУ реалізує урядову програму реімбурсації з 1 квітня 2019 року. Завдяки використанню електронних інструментів оновлена програма “Доступні ліки” стала зручнішою як для пацієнтів так і для аптек. Аптека має один договір з НСЗУ на участь у програмі, пацієнт може отримати електронний рецепт у лікаря, якого обрав за декларацією, а отримати свої “Доступні ліки” можна у будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ, – незалежно від свого місця проживання чи реєстрації.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728