Меню
Герої не вмирають
Банери

На прохання ПАТ «Рівненська кондитерська фабрика» щодо підбору працівників для підприємства, фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості 18 жовтня було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій.

rivn_kond_fabr

Заступник директора Ігор Борисович розпочав свою розповідь із історії фабрики, зазначивши, що Рівненська кондитерська фабрика, яка випускає цукерки та кондитерські вироби під брендом “Ріконд”,  заснована на базі одного з найстаріших кондитерських підприємств України, а у 1997 році фабрика стала одним із підприємницьких підрозділів ПрАТ “Екотехніка”. У зв’язку із розширенням виробництва та збільшенням об’ємів робіт підприємству потрібні укладальники-пакувальники, оператори кондитерського виробництва, варники, вантажники. Учасників заходу ознайомили з особливостями вільних робочих місць, критеріями відбору, вимогами до кандидатів, режимом роботи, умовами праці, розміром заробітної плати на фабриці, а також можливістю доїзду на роботу та з роботи транспортом роботодавця.

Присутні, зі свого боку, висловили свої потреби та інтереси стосовно змісту праці, умов праці, виду зайнятості, можливості професійно-кваліфікаційного і професійного зростання і т. п.

Метою та предметом даного заходу було поєднання зусиль щодо забезпечення потреб роботодавця у робочій силі та інтересів шукачів роботи  у працевлаштуванні.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери