Меню
Герої не вмирають
Банери

З 28 по 30 вересня 2018 року у Львові проходив відкритий обласний турнір з кікбоксингу ISKA «Кубок Галичини 2018» серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. У турнірі взяли участь вихованці підліткового клубу за місцем проживання «Теккен» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

Виступили наші земляки на цих змаганнях вдало. Зокрема Костянтин Яльницький  здобув два перших місця та успішно виграв чотири поєдинки. А Артем Границький здобув по одному першому, другому та третьому місцях.

У змаганнях взяли участь понад триста учасників з різних областей: Рівненської, Закарпатської, Херсонської, Житомирської, Львівської,  а також  з Угорщини (м. Будапешт).

Тож можна з впевненістю констатувати, що вихованці підліткового клубу за місцем проживання «Теккен»  склали гідну конкуренцію учасникам змагань.