Меню
Герої не вмирають
Банери

Підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел». Даний конкурс проводиться щорічно з метою залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів.

У категорії «Екологічні товариства і гуртки закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти» здобули перемогу та нагороджені дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» вихованці гуртка «Юні друзі природи» Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Школярі провели моніторинг стану водних об’єктів села Кунин. Задля вирішення проблем забруднення, зниження рівня води у водоймах та замулення джерел, юні природолюби розчистили джерела, упорядкували територію біля водойм, провели заходи зі збереження та відтворення рибних запасів річки Піщанка та ставка, а також провели роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність збереження водних об’єктів.

Подякою відзначено і керівника цього гуртка – вчителя біології Дацишину Людмилу Петрівну – за ефективну організаційну роботу із залучення школярів до участі у даному конкурсі.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930