Меню
Герої не вмирають
Банери

З нагоди Дня молоді 24 червня у м. Костопіль відбувся відкритий чемпіонат Костопільського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з міст Вараш, Здолбунів, Березне, Рівне, Дубровиця, а також господарі змагань з м. Костопіль.

Вдалими були змагання для юних важкоатлетів зі Здолбунівщини. Золоті медалі чемпіонату вибороли: учень загальноосвітньої школи І ст. № 7 Ярослав Мудрий, учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, Василь Устименко, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша. Друге місце посів учень Здолбунівської гімназії Павло Крашановський та учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Владислав Ковалець. Бронзовим призером змагань став учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Денис Шолудько.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом та зичимо нових здобутків!

Дирекція ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області.