Меню
Герої не вмирають
Банери

У четвертому етапі обласних змагань з волейболу в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини 2018-2019 навчального року, який відбувся 10 квітня у м. Березне, команди зі Здолбунівщини вибороли призові місця.

Ігри у юнаків виявилися напруженими, тож у результаті наші хлопці здобули ІІ місце.

А от дівчата, хоч і важко долали суперниць у першій грі, та все ж стали переможницями, виборовши І місце.

Здолбунівські волейболістки вже другий рік поспіль виходять до фіналу чотирьох, що засвідчує високий рівень підготовки.

До слова, у зв’язку із створенням ОТГ в області кількість команд – учасниць обласних відбіркових етапів зросла майже до трьох десятків. Тож навіть потрапляння до цієї стадії турніру є хорошим результатом для наших юних спортсменів.

Збірні команди юнаків та дівчат підсилили гравці з Мізоцького НВК, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та №5.