Меню
Герої не вмирають
Банери

26 листопада 2019 року відбувся обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області, участь у якому взяли і юні винахідники зі Здолбунова.

Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації. У заході брало участь 15 учасників із 6 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Конкурс проводився у таких номінаціях: «Матеріалознавство та технологічні процеси»; «Електроніка та приладобудування»; «Транспортні системи та обладнання»; «Інформаційні та комунікаційні технології»; «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»; «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

Роботи вихованців Здолбунівської районної станції юних техніків у даному конкурсі були відмічені конкурсною комісією:

ІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» посів Фішер Дмитро – вихованець гуртка судномоделювання та авіамоделювання (керівник гуртка Федорук Ю.О.), який представляв власноруч зроблений «Апарат точкової контактної зварки для акумуляторних елементів типу 18650».

ІІІ місце у номінації «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» посів Кудрявцев Нікіта – вихованець гуртка радіоелектронне конструювання (керівник гуртка Нетикша К.Г.)  за роботу «Індивідуальний вентилятор своїми руками».

Технічні описи розробок: НАТИСНУТИ

Вітаємо наших переможців і пишаємося їхніми здобутками!

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930