Меню
Герої не вмирають
Банери

З 1 березня підвищено тарифи на електроенергію для роздрібних споживачів.

При споживанні до 100 кВт / год на місяць громадяни будуть платити за електроенергію по 90 коп. за кіловат (зараз – 71,4 коп. за кіловат).

При споживанні понад 100 кВт / год на місяць ціна електроенергії складе 1,68 грн за кіловат. Зараз при споживанні від 101 до 600 кВт / год тариф становить 1,29 грн за кіловат, а при споживанні понад 600 кВт – 1,638 грн за кіловат.

Для багатодітних громадян, дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії тариф складе 90 коп. за кіловат.

Раніше уряд повідомив про те, що в березні пройде перерахунок розміру субсидій для всіх одержувачів у зв’язку із запланованим підвищенням цін на електроенергію.

Нагадаємо, що за тарифами з 1 вересня 2016 року до 28 лютого 2017 року для населення ціна на електричну енергію становила 71,4 коп. за кВт/год. за перших 100 використаних кіловат, решта – 163,8 коп. за кВт/год.

Зазначається, що електрична енергія, яка витрачається у багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 140 коп. за 1 кВт/год (без податку на додану вартість).

Також електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, буде відпускатися за тарифом 140 коп. за 1 кВт/год (без податку на додану вартість).

Електроенергія для промисловості подешевшає. Порівняно з лютим 2017 року в березні тариф першого класу напруги (35 кВ і вище) в середньому знизиться на 1,1%. Для споживачів другого класу напруги (менше 35 кВ) зниження буде в середньому на 1,4%. Загалом передбачається зменшення оптово-ринової ціни електроенергії у 2017 році на 15,2%.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери