Меню
Герої не вмирають
Банери

Про це та інше йшлося на нараді при голові Здолбунівської райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів за участю керівників органів місцевого самоврядування району.

Учасники наради обговорили стан законності та боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району станом на 1 травня 2018 року, а також питання «Про сприяння Здолбунівському районному військовому комісаріату у частині розшуку військовозобов’язаних, які підлягають призову на строкову військову службу».

Про стан законності та боротьби зі злочинністю проінформували керівник Здолбунівської місцевої прокуратури Григорій Нижник та начальник Здолбунівського ВП Острозького відділу поліції ГУНП у Рівненській області Сергій Криса.

Порушили під час наради й низку інших важливих питань. Зокрема нещодавно Верховна Рада підтримала Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», який згодом підписав Президент України. Відповідно до цього закону, органи місцевого самоврядування мають право обмежувати час продажу алкоголю у закладах, які діють на їх території.

– Відтепер такі рішення мають не рекомендаційний характер, як було раніше, а є обов’язковими для виконання. Тому райдержадміністрація пропонує обмежити продаж алкоголю з 22.00 по 8.00. Остаточні ж рішення прийматимуть саме місцеві ради, – зазначив голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Йшлося під час наради і про боротьбу з незаконними точками продажу алкоголю, які діють практично у кожному селі. Присутні на нараді визначили механізм, який дасть змогу вплинути на ситуацію.

Важливо й те, що за ініціативи сільських голів так званого «Мізоцького куща» незабаром і в південних селах нашого району працюватиме група швидкого реагування Здолбунівської поліції. А ті групи, які працюють у м. Здолбунів, згодом буде оснащено відеокамерами, придбання яких для кожного патрульного за кошт районного бюджету ініціював очільник райдержадміністрації. Це дасть змогу підвищити прозорість роботи таких груп і виключить можливі корупційні ризики.

Під час наради обговорили й інші важливі питання.

Про виконання протокольних доручень, даних за результатами наради, йтиметься вже у липні, коли відбудеться така ж нарада для підбиття підсумків зробленого і визначення завдань на наступні періоди.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728