Меню
Герої не вмирають
Банери

Рівненщину з робочим візитом відвідала керівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

Високопосадовець відвідала обласну лікарню, військовий госпіталь, поспілкувалася зі студентами медичного коледжу, журналістами та лікарями.

Під час зустрічей йшлося про реформування медичної галузі.

«Ми змінюємо не лише систему охорони здоров’я, ми міняємо цілу систему в державі. Аби держава по-новому ставилася до своїх громадян. Саме на це спрямовані усі реформи в медицині – заявила Уляна Супрун під час зустрічей.

Основну увагу в.о. Міністра зосередила на змінах, що розпочалися у первинній ланці медицини.

Так, вже з липня 2017 року люди зможуть укладати угоди з лікарями – чи то сімейними, педіатрами чи терапевтами.

Угода із лікарем укладатиметься безстроково і діятиме до моменту, поки не буде вирішене питання підписання угоди з іншим лікарем. Водночас, і медик матиме право розірвати договір з пацієнтом – через невиконання призначень, недотримання рекомендацій та відмови від обстежень.

Таким чином, Договір буде визначати двосторонню відповідальність – медика і пацієнта.

«За кожного пацієнта буде фінансування. Гроші «ходитимуть» за людиною. Від кількості людей і залежатиме зарплата лікаря. У свою чергу сімейний лікар буде займатися не лише лікуванням, а й профілактикою», – наголосила Уляна Супрун.

Жителі Рівненщини, які укладуть відповідні Угоди з лікарями, матимуть 100-відсоткове державне фінансування на первинному рівні. Допомога на вторинному і третинному рівні буде профінансована частково.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031