Меню
Герої не вмирають
Банери

Завдяки розумінню необхідності підтримання на належному рівні стану надання медичної допомоги на селі, свій посильний вклад в оновлення матеріально-технічної бази зробили селищна і сільські ради Здолбунівського району через процедуру надання субвенцій районному бюджету.

Так, у поточному році холодильник для зберігання вакцин та побутову пральну машину для прання білизни хворих денного стаціонару отримала Мізоцька  амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Для ФАПу с.Озерко закуплено медичне обладнання: сумка-укладка фельдшера, електронні дитячі ваги та дихальний мішок Амбу. Для цих потреб Мізоцька селищна рада виділила 20 тис.грн.

На таку ж суму коштів (20 тис.грн.) з бюджету Богдашівської сільської ради придбано господарчих матеріалів на ремонти ФАПів сіл Ільпінь і Орестів та проведено автономне водопостачання та водовідведення ФАПу с.Ільпінь.

15 тис.грн. на закупівлю медикаментів, бензину, запчастин до службового автомобіля та його ремонт виділено депутатським корпусом Здовбицької сільської ради. Ще 1,5 тис.грн. підуть на оплату  електричних конвекторів для Здовбицької лікарської амбулаторії.

На встановлення вхідних дверей у Гільчанській лікарській амбулаторії субвенцію районному бюджету у сумі 8 тис.грн. виділила Урвенська сільська рада. Ще на 5,58 тис.грн. закуплено медичне обладнання для ФАПу с.Залісся.

Поточний ремонт ФАПів сіл Миротин і Івачків, придбання медобладнання для ФАПу с.Миротин (сумка-укладка фельдшера, електронні дитячі ваги та дихальний мішок Амбу) коштував бюджету Миротинської сільської ради 10 тис.грн.

Новосілківська сільська рада виділа 5,8 тис.грн. на придбання меблів для ФАПу с.Новосілки та 2,0 тис.грн. для закупівлі бензину.

За кошти субвенції районному бюджету наданої Глинською сільською радою, було придбано паливно-мастильних матеріалів для роботи санітарного транспорту Глинської лікарської амбулаторії на суму 3 тис.грн.

На виготовлення технічних паспортів медичних закладів, які знаходяться на території сільських рад, кошти виділили сільські ради: Копитківська, Будеразька, Спасівська,  Маломощаницька, Бущанська, Богдашівська.

Крім цього, в рамках співфінансування проекту розвитку територіальних громад Спасівська сільська рада виділила 3,75 тис.грн. на придбання електроконвекторів для ФАПу с.Спасів.

Керівництво та персонал Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги висловлює щиру подяку  головам селищної і сільських рад, які не залишаються осторонь наявних у медичній галузі району проблем та  надають посильну, але дуже важливу і своєчасну фінансову допомогу. Очевидно, що розуміння необхідності спільними зусиллями вирішувати нагальні проблеми жителів певної території має стати ключовим фактором самодостатності та успішного розвитку громади.

Олег Сумко,

головний лікар Здолбунівського РЦПМД

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031