Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках проведення тижня зайнятості «Служба зайнятості для людей з інвалідністю» фахівцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості 27 листопада 2018 року проведено семінар для роботодавців на тему: „Людям з особливими потребами – особлива турбота. Забезпечення інклюзії та рівності в суспільстві”.

За сприяння Філії у заході взяли участь: Єлагін Ярослав – провідний юрисконсульт відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Морозюк Юрій – начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області та Мельник Алла – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Здолбунівського відділення Фонду соціального страхування у Рівненській області, а також 24 роботодавця, що здійснюють свою діяльність на території Здолбунівського району.

Відкрив семінар директор Здолбунівської районної філії Сергій Бабич. Він розповів про стан ринку праці в частині укомплектування вільних робочих місць. Наголосив на дотриманні законодавства в частині відповідальності за порушення законодавства з питань праці, за використання праці без належного оформлення, подоланні негативних стереотипів щодо працівниць-жінок з вразливих груп. Відзначив, що особи з інвалідністю в Україні володіють повнотою усіх прав, а щодо їх працевлаштування, створення належних і безпечних умов праці законодавством встановлено певні гарантії.

Запрошені ознайомили присутніх зі змінами в законодавстві, роз’яснили деякі положення законів та нормативних актів, правові принципи працевлаштування людей з інвалідністю, адже законодавство України передбачає ряд пільг і гарантій, спрямованих на захист трудових інтересів працівників-інвалідів. Семінар проходив у формі жвавого діалогу, тому роботодавці отримали відповіді на усі поставленні питання.

Лише співпраця між службою зайнятості, Фондом соціального захисту інвалідів, Управлінням Держпраці, Фондом соціального страхування та роботодавцем підвищить рівень зайнятості людей з інвалідністю та забезпечить їх право на гідну працю.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031