Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували та провели захід для безробітних жінок, на який запросили соціальних партнерів – управління Пенсійного фонду України та бюро правової допомоги.  Метою заходу було надання корисної та необхідної інформації, у тому числі індивідуальних консультацій жінкам, та підвищення їхньої поінформованості про послуги соціальних служб району.

Наталія Михальчук, головний спеціаліст відділу Здолбунівського бюро правової допомоги, яка є частим гостем на заходах для різної категорії громадян, у тому числі учнівської молоді у службі зайнятості, ознайомила присутніх про спектр послуг правової допомоги, які категорії громадян мають право на отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, відповіла на запитання жінок та роздала інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога».

Світлана Жовтанюк,  начальник Здолбунівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненської області  проінформувала учасників заходу про діюче пенсійне законодавство. Світлана Миколаївна детально  ознайомила присутніх про вимоги до страхового стажу при оформленні пенсій по віку та правила нарахування пенсій, що є додатковим стажем для окремих категорій жінок, та якими способами можна перевірити наявний стаж.  Незалежно від віку, майже всі присутні жінки задавали різноманітні запитання, на які отримали коректні відповіді або запрошення  на уточнюючі консультації у відділ обслуговування громадян.

По завершенню заходу жінки дякували за захід, за отриману корисну інформацію. Ділилися враженнями та зазначали, що очікування від заходу перевершили усі сподівання. Навзаєм ведучі привітали прекрасну половину населення зі святом Весни, побажали здоров’я, досягнення усіх цілей та мрій.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728