Меню
Герої не вмирають
Банери

Після проходження служби в Збройних силах України, зокрема після участі у антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях,  хлопцям адаптуватися до мирного життя у перші місяці важко. Багатьом доводиться звертатися до лікарів, щоб поправити здоров’я, дехто шукає психолога, але й більшість шукають роботу, щоб прогодувати сім’ю.

Важко з роботою в сільській місцевості, тому доводиться їхати до міста або до інших більших населених пунктів у пошуку заробітку.

За допомогою у працевлаштуванні до Здолбунівського районного центру зайнятості протягом 2016 року звернулося 206 осіб, які мають статус учасника бойових дій. Хлопці не залишаються поза увагою спеціалістів, до них особливий підхід, вони – захисники Батьківщини. Для них проводяться різні масові заходи за участю представників адміністрації, управління соціального захисту населення, громадських організацій, юристів та психологів.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці бажаючі мають можливість безкоштовної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

У Здолбунівському районі є декілька агрофірм, які займаються вирощуванням різноманітних овочів та зернових, і з початком сезонних робіт роботодавці потребують укомплектування вакансій для трактористів різних категорій. Особистим консультантом Іриною Луценко із кожним демобілізованим проводилася співбесіда щодо можливості навчання та подальшого працевлаштування. Таким чином, на базі Рівненського ЦПТО  було проведено навчання сімох осіб, які на даний час очікують початку польових робіт для працевлаштування у ПСП «Хлібороб», ПП «Компанія Автоленд», ТзОВ «Колос-інвест» та ПСП ПП «Здолбунівське».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери