Меню
Герої не вмирають
Банери

ЛН містить кілька граф, у яких фіксується проходження хворим МСЕК та її висновок. У графі «Направлений до МСЕК» записується дата направлення документів хворого до МСЕК, що підтверджується підписом голови ЛКК. У графі «Оглянутий у МСЕК» зазначається дата огляду хворого.У рядку «Висновок МСЕК» робиться відповідний запис, що засвідчується підписом голови МСЕК та печаткою МСЕК:

-“визнаний інвалідом певної групи та категорії”;

-“інвалідом не визнаний, потребує доліковування”;

-“інвалідом не визнаний, працездатний”.

У разі визнання хворого інвалідом дата встановлення інвалідності обов’язково вказується в ЛН і має збігатися з днем надходження (реєстрації) до МСЕК документів, потрібних для огляду хворого (п. 3.11 Інструкції). Цією датою ЛН закривається. На практиці в графі «Стати до роботи» зазначають групу інвалідності і дату її встановлення, наприклад «інвалід третьої групи з  08 січня 2019 р.». Якщо інвалідність не встановлено, але працівника визнано непрацездатним, то на підставі висновку МСЕК ЛН продовжується за рішенням ЛКК закладу охорони здоров’я до відновлення працездатності або повторного направлення на МСЕК. Якщо працівника визнано працездатним, у графі «Стати до роботи» зазначається дата, наступна за датою огляду в МСЕК.

п.7 Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності, затвердженого постановою КМУ «Питання медико-соціальної експертизи» від 03.12.2009 № 1317 МСЕК проводить огляд тимчасово непрацездатної особи протягом п’яти робочих днів з дня надходження направлення лікарсько-консультативної комісії та приймає рішення про наявність чи відсутність інвалідності. У разі визнання працівника інвалідом період з дати встановлення групи інвалідності до дати огляду у МСЕК (включно), які зазначені у відповідних графах ЛН є періодом тимчасової непрацездатності застрахованої особи, календарні дні якої не відпрацьовані з поважної причини.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЧервень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930