Меню
Герої не вмирають
Банери

Щоб зробити маленький внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, Здолбунівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану приймаються документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому відділенні Здолбунівської центральної районної лікарні.

Суть заходу полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини, ще до виписки з пологового будинку. Це є можливим завдяки роботі у пологовому будинку співробітників відділу державної реєстрації актів цивільного стану у режимі фронт-офісу, які здійснють прийом документів та видачу свідоцтв.

Дана послуга спрощую взаємодію молодих батьків з державними структурами та значно заощаджує їх час.

Отже, збираючи все необхідне до пологового будинку, слід взяти з собою: паспорт батька та матері, свідоцтво про шлюб. На випадок тих чи інших питань до батька (батьки на різних прізвищах, визнання батьківства) при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька. Ця новація має стати приємною та досить практичною новиною для батьків, адже відтепер вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а постійно залишатися поряд зі своїми малюками.

На сьогоднішній день зареєструвати народження дитини можна, як у Здолбунівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану за адресою: м. Здолбунів вул. Пушкіна,42 так і безпосередньо у Здолбунівському пологовому будинку. Відтепер, при бажанні батьків, свідоцтва про народження можуть видаватися в закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Ця послуга безкоштовна.

Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою – це закріплено в статті 51 Конституції України.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728