Меню
Герої не вмирають
Банери

25 лютого 2016 року в залі засідань, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови колегії Леоніда Власюка було проведено засідання колегії Здолбунівської районної державної адміністрації.

У засіданні колегії взяли участь: члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, керівники органів місцевого самоврядування, представники районних ЗМІ.

Згідно порядку денного на засіданні колегії було розглянуто питання «Про соціальний захист осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території країни та районів проведення АТО».

Інформацію з даного питання озвучив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Бортник, який розповів, що станом на 25 лютого 2016 року перебуває на обліку в управлінні та отримали довідки встановленого зразка 64 родини (129 осіб), які переміщені з тимчасово окупованої території країни та районів проведення АТО. З них: 63 особи працездатного віку, 39 дітей, 7 інвалідів, 20 осіб пенсійного віку. 5 родин є багатодітними. За два роки в родинах переміщених осіб народилось двоє дітей. Забезпечені тимчасовим житлом 6 родин (24 особи). Інші проживають у родичів, знайомих або винаймають житло. 48 сімей отримують щомісячну адресну допомогу особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505. Також, було зазначено, що упродовж 2014-2016 років було забезпечено надання інших допомог для даної категорії громадян, а саме: гуманітарної допомоги (одяг, продукти харчування, медикаменти), забезпечено надання медичної допомоги, вирішення питань щодо здобуття освіти, надано допомогу у працевлаштуванні, пенсійному забезпеченні та інше.

Розглянуто також було питання «Про підсумки роботи державної землевпорядної служби Здолбунівського району за 2015 рік, виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Здолбунівському районі та заходів щодо забезпечення виконання завдань органів державної виконавчої влади із розвитку земельних відносин у 2016 році».

Начальник управління Держгеокадастру в Здолбунівському районі Петро Пилипчук розповів учасникам колегії про пріоритетні завдання управління Держгеокадастру у Здолбунівському, а саме: підвищення ефективності використання земель та надходження до бюджетів всіх рівнів коштів від використання земельних ресурсів, наповнення бази Державного земельного кадастру, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, інвентаризація земель, приведення у відповідність із законодавством плати за оренду земель запасу державної та комунальної власності, організація проведення земельних торгів, охорона земель та інше.

За підсумками розгляду питань прийнято два доручення голови райдержадміністрації.

[print_gllr id=1885]

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери