Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості завершився Тиждень освіти дорослих, який був насичений масою цікавих та корисних заходів.

Практика показує, що знань та інформації не буває занадто багато. Для безробітних громадян фахівці районної філії організували та провели низку заходів: з техніки пошуку роботи (використання джерел інформації про вакансії, співбесіда з роботодавцем), презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти, семінар з ефективного ведення сільського господарства, з профорієнтації для батьків. Відбувся захід і для жителів села Здовбиця із залученням провідних фахівців ветеринарної медицини з питань вирощення домашньої птиці.

Протягом тижня підвищили свої знання з різних тем 136 чоловік дорослого населення.

13 вересня на базі Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вдруге відбулася гра-симулятор «Світ сімейних молочних ферм». У заході прийняли участь члени сімей, які хочуть мати свій фермерський бізнес і шукають можливості для старту. Варто зауважити, що даний проект однозначно заслуговує на увагу, оскільки має на меті розвиток малого та середнього бізнесу і покликаний сприяти зайнятості мешканців сільської місцевості. Учасники гри, серед іншого, відзначили новизну проекту, адже відкритий тренінг на базі навчальної гри дав можливість безпосередньо спробувати впливати на процеси становлення та реалізації бізнес-ідеї.

“Сімейна Молочна Ферма” – це настільна економічна стратегія, яка описує і моделює створення та розвиток сімейної ферми. Усі цифри, ресурси, бізнес-процеси відповідають українським реаліям. Власне ця гра розроблена для того, щоб кожен бажаючий міг потренуватись у молочному бізнесі ще до його започаткування.

Ініціативні та зацікавлені люди подають заявку на фінансування для відкриття сімейної ферми. Відкривають за фінансового сприяння компанії УкрМілкІнвест сімейну ферму – отримують допомогу у фінансуванні, на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання ВРХ, консультативний супровід.

Гра дає можливість отримати відповіді на ряд питань, зокрема: що таке сімейна молочна ферма, з чого вона складається, що впливає на її розвиток, скільки коштів потрібно мати на початку, де і як можна залучити додаткове фінансування, та багато інших.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728