Меню
Герої не вмирають
Банери

22 листопада 2019 року на базі Здолбунівського дошкільного навчального закладу № 5 «Усмішка» відбулося засідання районного методичного об’єднання завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів з теми «Психолого-педагогічні аспекти формування безпечного стилю поведінки».

Дана тема надзвичайно актуальна та є пріоритетним напрямком діяльності дошкільних навчальних закладів району. У роботі методичного об’єднання взяли участь: Дроздюк Валерій Петрович, провідний інспектор Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області, Тишкун Вадим Олександрович, провідний інспектор відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Рівненській області, в. о. начальника відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Вітень Зоя Володимирівна.

Для учасників заходу була представлена прем’єра казки самодіяльного театрального педагогічного колективу «Жили-були…» «Билиця-небилиця про Котика і Кицю, про пожежу й порятунок – усім дітям подарунок», а також лекція вихователя-методиста Лаби Наталії Георгіївни «Стратегія і тактика виховання безпечного стилю поведінки у дітей дошкільного віку».

   

Засідання пройшло на високому науково-методичному рівні. Слухачі мали можливість ознайомитися зі світовими науковими дослідженнями з проблем безпеки у різних життєвих ситуаціях та обговорити методи та стратегії педагогічної діяльності з цього питання. Також учасники методичного об’єднання високо оцінили представлену їх увазі виставу, відзначили майстерність колективу та надзвичайно високу емоційну складову заходу.

Анонси подій
Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031