Меню
Герої не вмирають
Банери

Порядок реєстрації декларації про відходи

Декларація про відходи – документ, який подають суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) становить в межах від 50 до 1000 умовних одиниць.

Нормативно-правові акти, якими регламентується реєстрація декларації про відходи:

– Закон України “Про відходи”;

– Постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 „Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми;

– Постанова Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1360 „Про затвердження Порядку введення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів” зі змінами.

Декларація про відходи реєструється через Центр надання адміністративних послуг, або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами (веб-сайт Мінприроди України http://e-eco.gov.ua/).

Перелік необхідних документів:

1. Декларація про відходи (за встановленою формою) – 2 примірники декларації про відходи в паперовій формі та 1 примірник у електронній формі та сканований варіант в електронній формі на диску (файл має бути у форматі pdf, jpg, jpeg)

2. Прийом і перевірка повноти заповнення декларацій здійснюється адміністратором ЦНАПу; реєстрація заяви

3. Формування адміністратором дозвільної справи, занесення даних до реєстру

4. Передача Центром надання адміністративних послуг зареєстрованої заяви та 2 примірники декларації про відходи заявника в паперовій формі та електронній формі до департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації для розгляду та реєстрації декларації про відходи в електронній системі здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами (єдиному реєстрі декларацій).

Платність (безоплатність) видачі декларації про відходи Безоплатно.

Строк, протягом якого видається декларації про відходи, протягом 5 робочих днів .

Вичерпний перелік зауважень щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей Виявлення в наданій декларації неповних, або недостовірних відомостей

Строк дії декларації про відходи 1 рік

Заява про реєстрацію декларації про утворення відходів додається

Декларація про відходи додається

 

 

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728