Меню
Герої не вмирають
Банери

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання стартує 5 лютого і триватиме до 25 березня.

Участь у ЗНО можлива тільки за наявності ID-карти (за деякими винятками, які стосуються здебільшого жителів окупованих територій та іноземців). Учні, яким виповнилось 14 років, повинні заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорту громадянина України, а саме ID-карти .

Для оформлення ID-картки потрібно зібрати необхідні документи (перелік можна знайти на сайті dmsu.gov.ua у розділі «Послуги») та звернутися до підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Біометричний документ для громадян, які отримують його вперше, оформлюють безкоштовно та видають не пізніше ніж за 20 робочих днів від дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

У свою чергу, Державне агентство з питань електронного урядування нагадує, що у сфері оформлення біометричних документів працюють електронні послуги, які дозволяють скоротити час візиту до підрозділу ДМС.

Отримувачі біометричних паспортів можуть дистанційно:

✔️ записатися до електронної черги

✔️ завчасно оплатити послугу онлайн

✔️ заповнити інтерактивну форму, зазначивши свої персональні дані.

Електронна послуга доступна на сайті Державної міграційної служби України https://dmsu.gov.ua/, а також – на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги» https://www.kmu.gov.ua/ua/services

Державна Міграційна Служба України
Міністерство освіти і науки України

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031