Меню
Герої не вмирають
Банери

Районною робочою групою із виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території Здолбунівського району 19 вересня 2017 року було здійснено обстеження щодо виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території Здолбунівського району в закладі торгівлі –  магазині «Продукти», що знаходиться  за адресою: с. Гільча Друга, вул. Чеська,17 .

Під час обстеження встановлено  факт продажу підакцизної групи товарів (пива).

Здійснюється продаж алкогольних та тютюнових  виробів. Ліцензії на право здійснення торгівлі вказаною підакцизною групою товарів  та інших документів працівником вказаного торговельного закладу робочій групі не було надано. Відсутній куточок споживача.

Членами робочої групи було викликано наряд  Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції головного управління Національної поліції в Рівненській області з метою вжиття заходів відповідного реагування.

За інформацією управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери