Меню
Герої не вмирають
Банери

У всіх освітніх установах  району (34 загальноосвітні навчальні заклади, 14 дошкільні  та 3 позашкільні) проведено поточні ремонти.

Так зокрема, у Гільчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів ще тривають ремонтні роботи.

У Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (приміщення по вул. В. Жука) ведеться капітальний ремонт частини спортивного залу, прокладається каналізація і водовідведення.

В дошкільному навчальному закладі «Усмішка» триває заміна каналізації і водовідведення.

У Здолбунівській гімназії та в дошкільному навчальному закладі «Грайлик» завершується облаштування фасаду.

В дошкільних навчальних закладіах “Дзвіночок» та  «Малятко» (смт. Мізоч) відбувається облаштування додаткової групи.

У Кунинській ЗОШ І-ІІ ст. здійснюється ремонт коридору.

В Бущанській ЗОШ І-ІІІ ст. завершується ремонт спортивного залу.

Однак, слід зауважити, що у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 прилегла територія до цих пір не впорядкована, спортивний майданчик не відповідає санітарним вимогам; не відремонтоване перекриття даху, що веде до книгосховища, не відремонтовані двері на першому поверсі.

Керівниками закладів освіти забезпечено належний санітарний стан територій установ, ігрових та спортивних споруд, наявних надвірних вбиралень.

Облаштовані місця для видалення твердих побутових відходів (майданчики для сміття зацементовані).

У межах виділених коштів проведено ревізію та ремонт водопровідних та каналізаційних мереж, систем опалення, освітлення, вентиляції.

В навчальних закладах забезпечено штучне освітлення приміщень відповідно до санітарних вимог.

Навчальні заклади забезпечують дотримання питного режиму (наявні питні фонтанчики в розрахунку 1 на 100 учнів), але їхня кількість ще не достатня.

Проте ще не всі освітні установи забезпечені меблями відповідно до вікових та зростових особливостей дітей, однак дане питання знаходиться на стадії вирішення.

У дитячих садочках і школах створені умови для дотримання особистої гігієни учнями та працівниками.

Медичні кабінети шкіл забезпечені в достатній кількості термометрами для вимірювання температури тіла, шпателями для огляду ротової порожнини та іншим необхідним медичним обладнанням.

Харчоблоки забезпечені справним холодильним та технологічним обладнанням, столовим та кухонним посудом, виробничими столами, дошками та ножами у достатній кількості; облаштовані ваннами для миття посуду, овочів, м’ясної та рибної сировини.

До початку нового навчального року потрібно поповнити запаси засобів для миття та дезінфекції посуду, обладнання, приміщень, придбати медикаменти.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031