Меню
Герої не вмирають
Банери

З 23 березня по 25 березня  в м. Острог проходив четвертий Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадної пісні «Мамина весна», участь у якому взяли і представники Здолбунівщини.

Вдало виступили на фестивалі солісти Здолбунівського районного будинку культури: Альона Ляшенко у віковій категорії 16-28 років посіла перше місце, а Володимир Саваринський у віковій категорії 6-16 років – друге. Переможці отримали дипломи та призи.

У рамках фестивалю 24 березня пройшов мистецько-соціальний благодійний захід для воїнів АТО, матерів, у яких загинули сини, захищаючи Україну. Делегацію від Здолбунівщини представляли члени ГО «МАтері МИроносиці» (МАМИ), заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації, учасник АТО Сергій Гридін, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, член НСЖУ Тетяна Павлова.

Свято було зворушливим. Мамам вручили грамоти та почесні відзнаки «Учасники бойових дій», якими їх сини нагороджувались посмертно. Подарунки, живі квіти, пісенні виступи учасників подій на Майдані 2013-2014 року, волонтерів – також для надзвичайних жінок. А ще, вперше за останні роки, під пісню «Мамина весна» чоловіки, учасники війни запросили Мам на повільний танець. Цього не було у сценарії, вийшло спонтанно, але дуже доречно.

У вільний час  здолбунівська делегація побували на екскурсії у Межирицькому монастирі.

Організатори фестивалю – громадська організація «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів, громадська організація «Справедлива Україна», благодійна організація «спілка Матері Миру».

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери