Меню
Герої не вмирають
Банери

З 27 по 31 березня 2017 року в місті Кропивницькому проходила Всеукраїнська олімпіада з географії. Одразу сім юних знавців географії з Рівненщини стали володарями дипломів різних ступенів: ІІІ ступеня – Сечкар Уляна, Паладійчук Іван-Любомир (Рівненська гуманітарна гімназія), Гаврилюк Ярослав (Дубенська СЗОШ І-ІІІ ст. №5); ІІ ступеня – Поліщук Дар’я (Рівненська гуманітарна гімназія), Грушевий Єгор (Кузнецовська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Кіпранишин Максим (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6).

Абсолютним  переможцем серед учнів 10 класу стала Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6Успіх здолбунівської учениці вагомий ще й тим, що саме у 10 класі відбуватиметься відбір на Міжнародну олімпіаду з географії, яка в цьому році проходитиме у Ніцці (Франція).

Досягнення рівненських школярів – це результат їхніх інтелектуальних здібностей, багатої уяви, нестандартного підходу до вирішення складних і проблемних завдань, високий рівень освітньої мотивації, наполегливість, цілеспрямованість. І, звичайно, це заслуга вчителів, які володіють високим рівнем фахової майстерності та готові працювати з дітьми щоденно, в урочний і позаурочний час для досягнення учнями високих результатів. Відзначаємо педагогів, які  цьому році підготували переможця і призерів Всеукраїнської олімпіади з географії: Гнатюк В.В., Сокол Т.К., Семенюк Т.Ф., Чилій В.Г., Клигіна В.І., Зінчук Л.Ф.

Програмою олімпіади було передбачено виконання учнями теоретичних та практичних завдань з різних напрямків географії.

Також учасникам змагань була запропонована цікава і насичена екскурсійна програма, в ході якої олімпійці могли ознайомитися з особливостями природи, історії і культури місцевого краю.

Тож зичимо юним талановитим знавцям географії з Рівненщини подальших перемог та звершень  у наступних змаганнях!

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031