Меню
Герої не вмирають
Банери

У загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку Здолбунівщина, в порівнянні з попередніми підсумками, піднялася на дві позиції та посідає нині сьоме місце.

Роботу районів та міст Рівненщини за 9 місяців 2018 року підсумували під час колегії Рівненської облдержадміністрації, яка відбулася 24 жовтня.

Наразі лідерство у загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку продовжують утримувати місто Рівне та Костопільський район, які посіли відповідно першу та другу позиції. Третє місце – у Рівненського району.

В обласному центрі, зокрема, один з найвищих рівнів надання соціальних послуг, високими є стандарти в освітній та медичній галузях. У Костопільському та Рівненському районах за останній квартал продемонстрували високі темпи зростання обсягів реалізації промислової продукції та нарощування обсягів виробництва сільгосппродукції аграрними підприємствами. Крім того, суттєво збільшився обсяг надходжень від використання земельних ресурсів.

«У порівнянні з рейтингом за підсумками першого півріччя відбулись певні зміни. Слід відзначити прогрес Дубенської та Острозької РДА, у яких переміщення вверх на 3 позиції, Демидівської, Здолбунівської, Рівненської РДА та Дубенського міськвиконкому – на 2», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Разом з тим, рейтинг Володимирецької РДА та Острозького МВК знизився на 4 позиції, Сарненської РДА – на 3. На сходинці нижче опинилися Рокитнівський, Зарічненський та Радивилівський райони. Аутсайдери – Вараш, Дубровицький район та Острог.

«Від вашої роботи залежить в цілому результат, який досягає область на рівні Україні. І цей рейтинг економічно обґрунтованих показників дає можливість нам і людям відчувати позитив у своїй діяльності. Тому ситуація, яка склалася, потребує детального аналізу і вжиття відповідними райдержадміністраціями і міськвиконкомами необхідних управлінських рішень», – звернувся до керівників районів та міст Ігор Тимошенко.

Рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031